Chevrolet Košice

Aveo sedan

Využite svoju životnú príležitosť s celkom novým 4dverovým sedanom Aveo

Nový 4dverový sedan Aveo prichádza s vysoko kvalitnými prvkami, ktoré očakávate od vozidla značky Chevrolet: elegantný, prepracovaný vzhľad, športový štýl jazdy, dôležité bezpečnostné prvky, úspora paliva a flexibilita. Za svoje peniaze dostanete skvele vybavené vozidlo, pretože tento malý sedan nepozná kompromisy. Objavte nové štvordverové Aveo tu.

Sofistikovanosť na kolesách

Základom nového modelu Aveo sú prepracovanosť a štýl. Elegantný a sebavedomý vzhľad zvonku a inteligentné využitie kvalitných materiálov a ohromujúcich funkcií vo vnútri. Nehovoriac o pohodlnom sedení pre päť osôb. Ale nie je to iba vzhľad. Aveo prináša taktiež príjemný zážitok z jazdy. Nový podvozok je jeden z najtvrdších vo svojej triede, čo ale znamená, že vozidlo je dynamické a rýchlo reaguje. To v spojení s novou radou motorov a šesťstupňovou prevodovkou znamená, že Aveo Vám ponúkne pohodlnú, svižnú a úspornú jazdu.

Interiérové prvky modelu Aveo

Otvorte dvere a nastúpte do nového modelu Aveo. Určite hneď oceníte jeho rafinovanosť a prepracovanosť. Obsahuje prvky, o ktorých vieme, že ich od vozidiel očakávate: odlišný a pritom praktický štýl, inteligentné možnosti uloženia predmetov, priestrannosť, vysoká úroveň výbavy a kvalitné spracovanie.V palubnej doske sú dve priehradky – v tej hornej je integrované pripojenie USB, čo znamená, že môžete ovládať svoj MP3 prehrávač aj pomocou volantu. Spodná priehradka je potom určená na uloženie predmetov bežnej potreby.

 

Charakteristický vzhľad exteriéru

Čo budete podľa nášho názoru na Aveou milovať, je jeho odlišnosť – svieža odlišnosť. Skvelým príkladom sú predné svetlá inšpirované motocyklami, ktoré sú uložené v dvojitých lesklých čiernych trubiciach a chrómovými obrúčkami.Výrazné oblúky blatníkov nadväzujú na tému asertivity a zadné svetlá dodávajú Aveou vkus v jeho elegantnom a aerodynamicky rafinovanom celkovom vzhľade.

Zábavná jazda a pritom nízka spotreba

Svižná jazda a nízka spotreba paliva obvykle vedľa seba neexistujú, ale nové Aveo vás presvedčí o opaku. Nájdenie rovnováhy medzi príjemnou jazdou a ekologickými dopadmi vozidla totiž bolo hlavnou zásadou, z ktorej vychádzali konštruktéri pri návrhoch motoru tohto vozidla. A navyše vieme, že oba tieto aspekty sú pre vás dôležité.

Štyri benzínové motory obsahujú radu moderných prvkov zvyšujúcich ich výkon a účinnosť pri spotrebe 5,5 l/100 km a emisiách 129 g/km verzie 1,2 l 86 k. Od jesene budú k dispozícii taktiež 2 dieselové motory 1,3 l s technológiou Start/Stop.

Ešte vyššia bezpečnosť

Súčasťou základnej výbavy pri všetkých modeloch je 6 airbagov, 4kanálový systém zabraňujúci blokovaniu kolies pri brzdení (ABS) s posilňovačom bŕzd a elektronickým systémom kontroly stability (ESC).Ďalšou súčasťou základnej výbavy všetkých modelov sú upevňovacie prvky ISOFIX k bezpečnému uchyteniu detských sedačiek zadných sedadlách.

TPevný rám karosérie nemá iba poskytovať radosť z jazdy. Zároveň je aj kľúčom k vyššej bezpečnosti Avea: v prípade nehody dokáže strecha uniesť až 4,2násobok skutočnej hmotnosti vozidla. Vysoko kvalitná oceľ použitá na novom Aveu má väčšiu pevnosť v ťahu, vďaka čomu chráni pasažierov vo vnútri vozidla.

Pozrite si video z crash testu: http://www.youtube.com/watch?v=wKftZI4Yens

Funkcia Follow-Me-Home a zadný parkovací asistent so zvukovou signalizáciou

Pokiaľ prídete domov neskoro večer, môžete použiť funkciu Follow-Me-Home a predné svetlá zostanú svietiť, aby Vám osvetlili cestu k domu, a potom sa automaticky vypnú.

Súčasťou výbavy LTZ je zadný parkovací asistent so zvukovou signalizáciou, ktorý Vám pomôže pri parkovaní na menšom priestore.

Cena modelu od 8 200,- €

Výbava:

Systém elektronickej kontroly stability ESC, ABS, brzdový asistent BAS, rozdeľovač brzdnej sily EBD, asistent rozjazdu do kopca HSA, 6 airbagov - predné, bočné, okenné, výškovo nastaviteľný bezpečnostný pás s predpínačom, hlavové opierky nastaviteľné v 4 smeroch, upozornenie na nezapnuté bezpečnostné pásy, imobilizér, ISOFIX kotviace miesta na krajných zadných sedadlách, detská poistka , diaľkové ovládanie centrálneho zamykania dverí, oceľové disky kolies 5,5Jx14; kryty kolies; pneumatiky 185/75R14 (motor 1,2 70k), sada na rýchlu opravu kolies, tónované sklá, nárazníky vo farbe karosérie, čalúnenie textilné tmavé Jet Black / Flash, rádio s prehrávačom CD MP3, 4 reproduktory vpredu, strešná anténa, sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60/40, denné svietenie s funkciou " Follow me home", posilňovač riadenia, elektricky ovládané predné okná, výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, samostatný displej na stĺpiku riadenia, oddelený informačný displej - zobrazenie času, vonkajšej teploty, rádia, držiak nápojov v stredovej konzole, odkladacia schránka spolujazdca, skladací kľúč